اینجانب جوادذبیحی راد دریکی ازروزهای بهار  1354 در خانواده ای زحمتکش متولد شدم.

از همان نوجوانی به واسطه پدرم وارد بازار کار شدم و با هنر تزئینات  و  دکوراسیون  داخلی ساختمان آشنا شدم.

علاقه به این هنر  و  بخشهای کلاسیک زیباشناختی سبب گردید تا از این  هنر  در  راستای همکاری  و  تعامل با هتل ها  استفاده نموده  و تحصیلات خود را نیز  در رشته هتلداری  و گردشگری  تا مقطع کارشناسی ارشد ادامه دهم. در این  رهگذر و با استفاده از تجربیات  و  رهنمودهای  بزرگانی  که در این   زمینه  مشاوران  ارزنده ای برایم هستند   توفیقی نصیبم شد  ، تا  در امر  تدریس ، مشاور ، کارشناس  و  ارزیاب  این صنعت  در جوار بارگاه ملکوتی و منورحضرت رضا (ع) در شهر مقدس مشهد  فعالیت نمایم.

ومن الله التوفیق

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شیشه دوجداره سرزمین اپ پاور بانک انجام پروژهای برنامه نویسی سی شارپ #c نيازمندي هاي آنلاين رايگان گردشگري و ايرانيان خارج از کشور seoinja دانلود آهنگ جدید آوای لاغری